Sekretariāts

Dr.oec., LL.M. Dace Kalsone, Fiskālās padomes sekretāre

Dr.oec., LL.M. Dace Kalsone, Fiskālās padomes sekretāre

Dace Kalsone iepriekš bija eiro projekta vadītāja Finanšu ministrijā, vēl iepriekš – SEPA (single euro payments area – vienotā eiro maksājumu telpa) projekta vadītāja Latvijas Bankā un maksājumu sistēmu analītiķe. Pieredze uzkrāta ekonomikā, tiesībās, IT, banku un vides aizsardzības jomā.

Latvijas Universitātē Dace ir ieguvusi doktora grādu ekonomikas zinātnē, bakalaura un maģistra grādus biznesa vadībā, kā arī bakalaura grādu tiesību zinātnē. Rīgas Juridiskajā augstskolā iegūts profesionālais un akadēmiskais maģistra grāds starptautiskajās un Eiropas tiesībās.

Tālrunis: 6708 3650, e-pasts: dace.kalsone@fdp.gov.lv

MSc.oec. Agnese Vaivade Fiskālās padomes makroekonomikas eksperte (līdz 2018.gada 31.decembrim)

MSc.oec. Agnese Vaivade Fiskālās padomes makroekonomikas eksperte (līdz 2018.gada 31.decembrim)

Kopš 2016.gada oktobra Agnese Vaivade ir SIA "Ernst & Young Baltic" konsultante Rīgas birojā, iepriekš uz noteiktu laiku strādājusi Finanšu ministrijā, kā arī praksē bijusi Briselē, Eiropas Komisijas Vice-prezidenta Valda Dombrovska Kabinetā. Galvenā Agneses darbības joma ir ekonomiskā un ekonometriskā datu analīze.

Maģistra grāds iegūts Norvēģijā Norwegian School of Economics. Pašlaik Agnese ir Latvijas Universitātes ekonomikas doktorantūras studente.

Saskaņā ar 2017.gada 15.septembrī noslēgto uzņēmuma līgumu ar SIA "Ernst & Young Baltic" Agnese Vaivade nodrošina Fiskālajai padomei makroekonomikas eksperta konsultāciju pakalpojumus.

Tālrunis: 6704 3801, e-pasts: agnese.vaivade@lv.ey.com

MSc.oec. Viktors Miglinieks, Fiskālās padomes fiskālo risku eksperts

MSc.oec. Viktors Miglinieks, Fiskālās padomes fiskālo risku eksperts

Viktors Miglinieks pirms darba uzsākšanas Fiskālās disciplīnas padomē ir strādājis Centrālajā statistikas pārvaldē, kā arī ir ieguvis pieredzi starptautiskā uzņēmumā maksājumu plūsmas jautājumos.

Viktors ir ieguvis bakalaura grādu ekonomikā Latvijas Universitātē un maģistra grādu ekonomikā Rīgas Tehniskās universitātē.

Tālrunis: 6708 3652, e-pasts: viktors.miglinieks@fdp.gov.lv

BSc.oec. Elīna Lucka, Fiskālās padomes ekonomiste

BSc.oec. Elīna Lucka, Fiskālās padomes ekonomiste

Elīna Lucka pirms darba uzsākšanas Fiskālās disciplīnas padome strādāja Latvijas Bankas Kases un naudas apgrozības pārvaldē. Ikdienas darbā Elīna bija atbildīga par skaidrās naudas analītisko atskaišu sagatavošanu, sadarbību ar komercbankām un pārvaldes lietvedību.

Elīna ieguvusi bakalaura grādu ekonomikā Latvijas Universitātes Finanšu un tirdzniecības fakultātē.

Tālrunis: 6708 3653, e-pasts: elina.lucka@fdp.gov.lv

Helēna Anna Saulīte, Fiskālās padomes praktikante

Helēna Anna Saulīte, Fiskālās padomes praktikante

Helēna Anna Saulīte ir Rīgas Stradiņa universitātes Eiropas studiju fakultātes Starptautiskā mārketinga un reklāmas 1. kursa studente. Bijusi starptautisku projektu "Comenius Go Europe" dalībniece Vācijā un "Erasmus+" dalībniece Polijā un Turcijā.

Helēna ir piedalījusies Eiropas Parlamenta biroja Latvijā organizētajā konkursā EUROSCOLA un reprezentējusi Latviju Eiropas Parlamentā Strasbūrā, veicot spīkeres funkciju.