Fiskālās disciplīnas padomes sekretāra amatā darbu sāks Ivars Golsts  2019. gada 15. maijā

2019. gada 14. maijā Fiskālās disciplīnas padomē noslēdzās konkurss uz Padomes sekretāra amatu, slēdzot līgumu ar Ivaru Golstu. Viņu atklātajā konkursā no pieciem pretendentiem par piemērotāko amatam atzina Fiskālās disciplīnas padome.

"Ivara Golsta līdzšinējā darba pieredze Latvijas Garantiju aģentūrā un Latvijas Valsts radio un televīzijas centrā direktora amatā būs īpaši vērtīga nostiprinot mūsu iestādes darbības neatkarību un nodrošinot fiskālo disciplīnu Latvijā. No sekretāra sagaidām efektīvu Padomes darba koordināciju un ciešu sadarbību ar svarīgākajām ekonomiskās politikas institūcijām Latvijā un Eiropas Savienībā," norāda Fiskālās disciplīnas padomes priekšsēdētājs Jānis Platais.

Ivars Golsts ir ieguvis starptautiskā biznesa maģistra grādu ASV Kolorādo universitātē un inženierzinātņu grādu Rīgas Tehniskajā universitātē.

Ivars Golsts uzsāks darbu Fiskālās disciplīnas padomē 2019. gada 1. jūnijā amatā, aizstājot līdzšinējo Padomes sekretāri Daci Kalsoni.

"Padomes vārdā pateicos Dacei Kalsonei par lielo darba ieguldījumu Padomes darbā un novēlu vislabāko tālākajā dzīvē un darbā!", izsakās J.Platais.