Sekretariāts

MScIB Ivars Golsts, Fiskālās padomes sekretārs

Ivars Golsts ir strādājis par Latvijas Garantiju aģentūras direktoru, vadījis VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs un strādājis Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības bankā par direktoru padomes padomnieku. 

Ivars ir ieguvis starptautiskā biznesa maģistra grādu ASV Kolorādo universitātē Denverā un inženierzinātņu grādu Rīgas Tehniskajā universitātē.

Tālrunis: 6708 3650, e-pasts: ivars.golsts@fdp.gov.lv

Viktorija Zaremba, Fiskālās padomes makroekonomikas eksperte

Viktorija Zaremba, Fiskālās padomes makroekonomikas eksperte

Viktorija Zaremba ir ekonomiste. Iepriekš ir strādājusi par direktori Agroresursu un ekonomikas institūtā, pirms tam Latvijas zinātņu akadēmijā kā zinātniskā sekretāre un pētniece.

Viņa ieguvusi maģistra grādu Rīgas Stradiņa universitātē un ekonomikas zinātņu doktora grādu Latvijas lauksaimniecības universitātē, kur specializējusies reģionālā ekonomikā un pilsētu sistēmu analīzē.

Tālrunis: 6708 3652, e-pasts: viktorija.zaremba@fdp.gov.lv

Normunds Malnačs, Fiskālo risku eksperts

Normunds Malnačs ir ekonomists, specializējies finanšu ekonomikā. Strādājis par finanšu direktoru Latvijas un ārvalstu uzņēmumos, guvis pieredzi valsts pārvaldes reformu jautājumos, strādājot Pasaules bankā.

Normunds ir ieguvis maģistra grādu ekonomikā ASV Ilinojas universitātē un maģistra grādu sociālajās zinātnēs Londonas Ekonomikas skolā. 

Tālrunis: 6708 3651, e-pasts: normunds.malnacs@fdp.gov.lv